Filmové novinky> Únor 2013 (1/2)

1. února 2013 v 8:00 | autor: Veru Burgerová |  Novinky
Měsíc únor naděluje mnoho novinek! Dovolím si vám představit první polovinu některých z nich, které uvidíte v kinech do v rozmezí od 7. do 14. 2.

Od 7.2. se na našich plátnech objeví nový film s názvem Konečná. V tomto filmu se můžeme těšit na Arnolda Schwarzeneggera v hlavní roli. Ztvární postavu Raye Owense, který pracuje u losangelské policii. Jeden z případů avšak zpacká a skončí v malém nudném městě. Tak pracuje jako obyčejný šerif, co běžně řeší jen lehké přestupky a vypadá to, že z nudy ho v tomto městečku jen tak něco nevytáhne. Vše se mění, když Ray obdrží telefonát, že při převozu utekl nebezpečný mexický mafián. Poslední překážka, která stojí mezi uprchlým vězněm a svobodou je právě to nudné ospalé město Sommerton Junction. A tak je na Rayovi, aby zapracoval na neschopné bandě policistů a zařídil mafiánovi v městečku KONEČNOU.
Společně s Arnoldem si ve filmu zahrají také například Johny Knoxville,Forest Whitaker, Peter Stormare, Eduardo Noriega a další! Jak už je u Schwarzeneggera téměř tradice, půjde o akční thriller, přesto se má ve filmu objevit i kapka humoru… Celý film režíruje korejský režisér Jee-woon Kim, který režíroval také filmy Viděl jsem ďábla nebo Hodný, zlý a divný.


Hned 14.2. vstoupí do kin česká komedie s názvem Babovřesky.
Děj filmu se odehrává v obci s názvem Babovřesky. V obci se začínají dít věci. Začne to smrtí stoleté ženy s mnoha pozemky, o které obyvatelé začnou bojovat. Na jedné straně stojí starosta, na druhé dědicové, co chtějí dům, ve kterém straší opravit. Navíc do města přijíždí nový farář. Není to však podle očekávání starý vážený muž, ale atraktivní mladík, který rozhoupe ve vesnici další zmatky…
O režii filmu se postaral český režisér Zdeněk Troška. Do hlavních rolí obsadil Veroniku Žilkovou, v roli městské drbny co všechno ví první, Janu Synkovou, Lucii Vondráčkovou a Lukáše Langmajera. Už podle popisu jde poznat, že se jedná o komedii.


14.2. očekáváme také premiéru filmu Nádherné bytosti. Tento film je natočen podle slavné předlohy Kami Garciové a Margaret Stohlové- série Kronika prokletých zaklínačů.
Příběh vypráví o mladé Leně, ovládající nadpřirozené schopnosti, která se zamiluje do obyčejného lidského chlapce, věčného smolaře Ethana. Lena si od chlapce nejdřív drží odstup kvůli svému velkému tajemství. Zápletka stojí na Leniných 16. narozeninách, které ji brzy čekají. O jejích narozeninách se totiž rozhodne, jestli bude dost silná a její moc se obrátí na stranu dobra, nebo upadne temnotě a stane se kněžkou zla. Láska k Ethanovi začne být čarovnější než všechny kouzla a právě on se odhodlá ji pomoct, i kdyby za to měl dát všechno.
V hlavních rolích zde uvidíme Emmu Thompson a Jeremyho Ironse. Režie se tentokrát ujal Steven Spielberg. Jedná se o fantastické drama, které se táhné po podobné vlně jako Twilight Sága, což určitě zajistí různorodé názory sledovatelů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ketly Ketly | 3. února 2013 v 8:19 | Reagovat

Ahoj, asi před 14 dny jsem do redakce posílala e-mail. Nevíš náhodou, co se s mojí žádostí stalo/děje? Díky

2 Babovřesky 3 online ke shlédnutí Babovřesky 3 online ke shlédnutí | Web | 14. ledna 2015 v 19:50 | Reagovat

tak jsou tady poslední Babovřesky 3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama